YAKSHA: Môj životný lifestyle sa stal mojou prácou.

Na hip-hopovej scéne pôsobíš už 14 rokov, čo Ťa najviac baví na Tvojej práci?

To, že môj životný lifestyle sa stal mojou prácou. V podstate nemám žiadne hobby, lebo všetko, čo ma baví a čo ma aj reálne zaujíma, je zároveň moja práca.

Najbližšie organizuješ koncert Gleb-a v Bratislave. Kedže pôjde o jediný koncert po vydaní posledného albumu v jeho domovskom meste, bude tento koncert niečím výnimočný? 

Gleb má neuveriteľne zodpovedný prístup k svojim fanúšikom. Vždy keď niečo robí, tak je z toho cítiť, že mu veľmi záleží na tom, aby to bolo čo najkvalitnejšie a najoriginálnejšie. Preto si pripravil pre domovský koncert špeciálnu show a pozval interpretov jemu blízkych. Zatiaľ nie je možné prezradiť viac, no jeho fans vedia, že to bude najzásadnejšia akcia v Bratislave pre rok 2018.

6140df0d-a6af-453e-9f15-352658ccef93JPG


Aktuálne som Ťa zastihol v New Yorku, môžeš viac priblížiť tvoje pracovné aktivity v Spojených štátoch?

Od samotného začiatku vzniku vydavateľstva F*CK THEM bolo mojím cieľom užšie spolupracovať so zahraničím. To sa nám darí a moje cesty sú vždy spojené s labelo, s nadviazaním nových kontaktov a vymýšľaním ešte užšieho prepojenia. Aktuálne hľadáme ideálnu cestu ako by sme vedeli spolupracovať s Def Jam labelom, ktorý by chcel pomôcť rastu F*CK THEM v US. Uvidíme, čo prinesie blízka budúcnosť.

IMG_6804jpg

***
Autor rozhovoru: Juraj Rozložník