APEY: Všetko prežívam znovu každú noc, keď hrám moje piesne.

Koncom júla navštívil Bratislavu v rámci Broskyňového leta výnimočný interpret z Budapešti. Volá sa Apey a do jeho autentického a osobného prejavu nie je ťažké sa zaľúbiť. So svojím sólovým projektom hrá akustický grunge, spieva o svojom živote, aj o svojich strachoch. Úprimne a naliehavo. Má však aj druhú temnejšiu stránku a druhú kapelu Apey & the Pea, s ktorou hrá ten najšialenejší metal, aký si viete predstaviť. Pred pár dňami vystúpili na festivale Sziget na hlavnom stage-i a koncertujú po celej Európe.

"Je mi jedno, čo poviem, kto som alebo ako vyzerám. Nechcem byť, alebo sa hrať na niekoho dôležitého. Chcem len, aby ma všetci nechali na pokoji a nechali ma robiť to, čo chcem."

Pozrite si náš nový videorozhovor - s Apeyim sa rozprávala Alexandra Punová.37822422_10217300290838806_4440239934812454912_ojpg
AP a Apey


Vypočujte si "Apey - Personal Demon"Aj rozhovor s Apeym bol súčasťou festivalu Broskyňové leto, ktorý sa konal počas júla a augusta v Bratislave. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Už sa tešíme na ďalší ročník opäť o rok!