PRE ORGANIZÁTOROV

KEDY SA POSIELAJÚ PENIAZE?

Peniaze posielame do 5 pracovných dní od uskutočnenia podujatia na vopred zadaný účet.


AKO SA PLATÍ PROVÍZIA? / KOĽKO PEŇAZÍ MI REÁLNE PRÍDE NA ÚČET?

Po ukončení podujatia sa vyhotoví vyúčtovanie, ktorého súčasťou je aj faktúra na províziu. Organizátorovi príde už výsledná suma, v ktorej je zahrnutá aj naša provízia.

Naša provízia je bez DPH.

Príklad

Vstupenky s cenou pod 12,50 Eur:

Organizátor má podujatie na ktoré stoja vstupenky 6 Eur. Za jednu predanú vstupenku Tootoot účtuje 0,24 Eur (4% z ceny 6 Eur) za ticketing a 0,059 Eur za bankové poplatky. Celkovo teda organizátor za jednu predanú vstupenku zaplatí 0,30 Eur bez DPH.

Vstupenky s vyššou cenou ako 12,50 Eur:

Za každú vstupenku s cenou 35 Eur zaplatí organizátor 0,50 Eur za ticketing a 0,35 Eur za bankové poplatky. V súčte teda 0,85 Eur bez DPH.


POSIELAJÚ SA PRIEBEŽNE ALEBO NARAZ?

Peniaze posielame naraz, do 5 pracovných dní po ukončení podujatia na účet, ktorý si zadal.


NA AKÝ ÚČET POSIELATE PENIAZE? MUSÍ TO BYŤ FIREMNÝ ALEBO MÔŽE BYŤ AJ SÚKROMNÝ?

Je úplne jedno, či je účet súkromný alebo firemný. Hlavne aby bol správny. :)


MÔŽEM POUŽÍVAŤ VIAC FAKTURAČNÝCH ÚDAJOV?

Áno, peniaze za každé podujatie vieme poslať na iný účet. Pre každé podujatie sa vieme dohodnúť, na ktorý účet budú peniaze zaslané.


ODKIAĽ MÁM ISTOTU, ŽE MI ICH NAOZAJ POŠLETE?

Pri vytváraní profilu organizátor súhlasí s podmienkami používania, ktoré substituujú zmluvu.

Tootoot.FM ako platformu na predaj a propagáciu podujatí využíva stále viac kapiel, klubov a organizátorov podujatí na Slovensku aj v zahraničí. Tvrdo pracujeme na tom, aby boli naši klienti spokojní a na neustále rastúcom počte podujatí je vidieť, že klienti spokojní naozaj sú, z čoho sa úprimne radujeme! Väčšinu nových klientov získavame tým najlepším možným spôsobom a to je osobné odporúčanie. Medzi našich spokojných klientov patria napríklad Tabačka, Stanica Žilina – Záriečie a MMC.

Presadiť sa ako nováčik na trhu si vyžaduje dobrý produkt, inovatívny prístup a 100% zákaznícky servis a my robíme všetko pre to, aby sme boli jednotkou v týchto oblastiach.

Ak stále neveríš, pozri si naše recenzie na Facebooku.


AKO JE TO S DAŇAMI? JE TO S DPH ALEBO BEZ DPH?

Naša provízia je bez DPH.

V konkrétnych prípadoch by to vyzeralo nasledovne:

Vstupenky s cenou pod 12,50 Eur:

Organizátor má podujatie na ktoré stoja vstupenky 6 Eur. Za jednu predanú vstupenku Tootoot účtuje 0,24 Eur (4% z ceny 6 Eur) za ticketing a 0,059 Eur za bankové poplatky. Celkovo teda organizátor za jednu predanú vstupenku zaplatí 0,30 Eur bez DPH.

Vstupenky s vyššou cenou ako 12,50 Eur:

Za každú vstupenku s cenou 35 Eur zaplatí organizátor 0,50 Eur za ticketing a 0,35 Eur za bankové poplatky. V súčte teda 0,85 Eur bez DPH.


ČO KEĎ CHCE NIEKTO VRÁTIŤ VSTUPNÉ?

Garantujeme 100% vrátenie peňazí, v prípade neuskutočneného podujatia alebo technických problémov pri nákupe (napr. duplicitná platba) V prípade problémov s nákupom odkážte svojich zákazníkov na náš custmer service, kde nás môžu kontaktovať 24/7 na support@tootoot.co

Spolupráce sa snažíme uzatvárať s organizátormi, ktorí sú zodpovední a ktorí zodpovedne pristupujú aj k svojmu publiku. Stať sa však môže čokoľvek. Ak sa napriek všetkej snahe nedá zabrániť zrušeniu podujatia, všetkým našim zákazníkom bez zdržiavania a komplikácii vstupné na podujatie vrátime späť na účet. Bez výnimky. Bez výhrad. Pretože chceme, aby ste boli spokojní.


FAKTURÁCIA – MUSIA BYŤ FIREMNÉ ÚDAJE ALEBO MÔŽU BYŤ AJ SÚKROMNEJ OSOBY?

Fakturačné údaje môžu byť aj firemné aj súkromné. Pre každé podujatie môžeš použiť iné fakturačné údaje.


AKO SA NAHADZUJÚ PODUJATIA?

Tootoot funguje ako samoobsluha. Podujatie si sami zverejníte, nastavíte sektory, kapacitu aj cenu a môžete začať predávať. Aktuálny stav predaja máte vždy k dispozícii online.


DAJÚ SA PODUJATIA SKOPÍROVAŤ Z FACEBOOKU?

Z Facebooku sa skopírovať nedajú, ale podujatia vytvorené na Tootoot vieš zdieľať aj na Facebooku a iných sociálnych sieťach.


ČO KEĎ POTREBUJEM V PODUJATÍ NIEČO ZMENIŤ?

Je to totálne jednoduché, prihlásiš sa na tootoot.fm, klikneš na podujatie, ktoré chceš zmeniť, stlačíš upraviť a môžeš meniť, čo potrebuješ.


AKO ZISTÍM KOĽKO JE PREDANÝCH VSTUPENIEK?

Počet predaných vstupeniek zistíš na webe, hneď po prihlásení sa ti táto informácia zobrazí na homepage. Pre viac informácií o predaji choď do sekcie event, kde klikneš na štatistika a zobrazia sa ti bližšie informácie.


AKO SA KONTROLUJÚ VSTUPENKY?

Na kontrolu vstupeniek slúži aplikácia check tootoot, ktorá je k dispozícií zadarmo pre Android aj iOS.


AKO SA PRIHLÁSIM DO APLIKÁCIE?

Aplikáciu si stiahneš a prihlásiš sa s rovnakými prihlasovacími údajmi ako na našu webovú stránku. Po prihlásení stačí zvoliť podujatie, ktoré chcete kontrolovať, klikneš na scan tickets a ideš.


AKO TO UROBÍM KEĎ CHCEM, ABY VIAC ĽUDÍ KONTROLOVALO VSTUPENKY?

Po prihlásení do aplikácie check tootoot máš možnosť autorizovať ľubovoľný počet zariadení. Stlačíš authorize new devices, klikneš na zobraziť QR kód a dáš ho oskenovať zariadeniam, ktoré budú vstupenky kontrolovať. Im stačí mať stiahnutú check tootoot aplikáciu, kde kliknú na možnosť Som na bráne. Druhá možnosť je dať im rovno prihlasovacie údaje do tvojho tootoot účtu.


MUSÍM BYŤ ONLINE KEĎ KONTROLUJEM VSTUPENKY?

Online musíš byť keď sa prihlasuješ do aplikácie, pri kontrole vstupeniek nie je potrebné byť online.


ČO MÁM ROBIŤ, AK VZNIKNE PROBLÉM PRI KONTROLE?

Ak nechce aplikácia prečítať vstupenku, treba zistiť, či nebola pred tým stornovaná. Pre istotu sa skús odhlásiť a znovu prihlásiť. Alebo nás kontaktuj 24/7 na support@tootoot.co


VIDÍM TAM KOĽKO VSTUPENIEK UŽ MÁM SKONTROLOVANÝCH?

Momentálne nie, ale tato funkcia bude dostupná v blízkej dobe. Silno na tom pracujeme